Siyah Gece Elbisesi Modelleri 2013


2013 siyah gece elbise modeli

2013 siyah gece elbise modeli

 

Hanımlar için siyah hem kurtarıcı hem de şıklığın rengidir.Ya da bayanlar gidecekleri yer için ne giyeceklerine karar veremediklerinde kurtarıcı olan siyah renk abiye gece elbiselerde de hanımların tercih ettiği renkler arasında yer alıyor.Siyah gece abiye elbise modelleri sizler için şıklığın ve zerafetin rengi olarak modacılar tarafından sıklıkla koleksiyonlarda yer alıyorlar.

Siyah gece elbiselerinde uzun modellerin yanında kısa olan modeller ve mini siyah gece elbiseleri de yer alıyor. Siyah gece elbiselerinde volanlar, drapeler ve büzgüler sezonda en çok dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor. Ayıca dantel ve tül ise siyah gece elbiselerini zenginleştiren detaylar arasında bulunuyor.Sırt dekoltesi, balık etek modeller,farklı renklerin de yer aldığı siyah gece elbiseleri, parıltılı taşlar, simli kumaşlar,çiçek ve fiyonk detayları siyah gece elbiselerde yer alıyor.Ayrıca farklı dekoltelerde siyah gece elbiselerinde göze çarpıyor.

2013 siyah gece elbisesi modellerini sizlerde merak ediyorsanız sizin için galerimizde bir araya getirdim.Sizler bu modellere bakarak sezonun siyah gece elbiseleri ile ilgili fikir edinebilirsiniz, beğendiklerini diktirebilir ya da satın alabilirsiniz.

 

Siyah Abiye Gece Elbisesi Modelleri 2013 :

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.