Sırt Kolyesi Modelleri 2014


sırt kolyesi modeli

sırt kolyesi modeli

Sırt dekoltesi hanımların son dönemlerde sıklıkla tercih ettiği detaylar arasında yer alıyor. Özellikle abiye elbiselerde sırt dekoltesi sıklıkla kullanılırken hanımlar dikkatleri sırt dekoltelerine çekmek istediklerinde sırt kolyeleri kullanıyorlar. Sırt kolyelerinde pek çok model bulunurken her kıyafetin ve stilin ayrı bir kolyesi olmalıdır.

 

Sırt kolyeleri sezonda inci, zincir ya da ta ş olarak tasarlandı.  Sırt dekoltesinde kullanılan kolyeler genellikle uzun olarak tercih edilse de kısa sırt kolyeleri de kimi zaman hanımların tercihleri arasında yer alıyor.Sırt kolyesi olarak özel tasarlanmış sırt kolyelerini kullanabileceğiniz gibi sırt kolyesi olarak kullanmaya uygun kolyeleri de kullanabilirsiniz.

 

2014 sırt kolyesi modellerinde özellikle bir kaç kat olan ya da bir kaç kolyenin bir arada kullanıldığı ya da öyle izlenim veren kolye modelleri tercih ediliyor. Pek çok modacı da defilelerinde sırt kolyelerini kullanarak sezonun yükselen trendi olan sırt kolyelerinin önümüzde ki  sezonda da yükselişte olacağının haberini verdi.

2014 Sırt Kolye Örnekleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.