Şeref Meselesi Tanıtım Kıyafetleri

Şeref Meselesi dizi tanıtım kıyafetleri

Şeref Meselesi dizi tanıtım kıyafetleri

23 Kasım  Pazar akşamı Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Şeref Meselesi tanıtımları büyük ilgi uyandırdı. başrollerini Kerem Bursin,Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen, Şükran Ovalı ve  Burcu Biricik‘in paylaştığı yapımcılığı D Yapım yaparken Yönetmen koltuğunda ise Altan Dönmez oturuyor. Dizi büyük merak ve ilgi ile bekleniyor. Dizinin Kanal D sezon tanıtımlarında oyuncularının giydiği elbiseleri ise özellikle hanımların beğenisini kazandı. Bununla beraber dizide giyilecek olan kıyafetlerde merak ve ilgi ile bekleniyor.

Şeref Meselesi dizisinde Yasemin Allen 21 yaşında güzel bir manken rolünü canlandıracağından özellikle Şeref Meselesi Yasemin Allen kıyafetleri merak ve ilgi uyandıracaktır.Bununla beraber Şükran Ovalı( Derya) ve Burcu Biricik (Kübra) kıyafetleri de beğenilecek kıyafetler arasında yer alıyor.

Şeref Meselesi dizisinde iki kardeşi canlandıracak olan Kerem Bursin ve Şükrü Özyıldız kıyafetleri de beğenilerek takip edilecektir.Şeref Meselesi dizi kıyafetleri ve markalarını sizlerde merak ediyorsanız bizi takip etmeye devam etmelisiniz.

Şeref Meselesi Tanıtım Kıyafet Markaları:

Şeref Meselesi Kanal D tanıtımında Yasemin Allen’in giydiği uzun pudra pembe elbise Elif Cığızoğlu 2014 Couture.

Şeref Meselesi Kanal D tanıtımında Şükran Ovalı’nın giydiği uzun kırmızı elbise İpekyol 2014 İlkbahar/Yaz.

Şeref Meselesi Kanal D tanıtımında Burcu Biricik’in giydiği mini açık mavi elbise Nedret Taciroğlu-Kybele Koleksiyonu.

Şeref Meselesi Kanal D tanıtımında Şükrü Özyıldız’ın frag smokini Damat Ceremony Deluxe 2014 Koleksiyonu.

Şeref Meselesi Kanal D tanıtımında Kerem Bursin’in beyaz smokini Damat Ceremony Deluxe 2014 Koleksiyonu.

Şeref Meselesi Dizisi Tanıtım Kıyafetleri:

Şeref Meselesi tanıtım Şeref Meselesi tanıtım elbiseleri Şeref Meselesi tanıtım kıyafetleri Şeref Meselesi Yasemin Allen elbisesi Şeref Meselesi Burcu Biricik mavi elbise Şeref Meselesi dizisi tanıtım Şeref Meselesi Kerem Bursin beyaz smokin Şeref Meselesi Şükran Ovalı kırmızı elbise Şeref Meselesi Şükran Ovalı,Burcu Biricik,Şükrü Özyıldız,Yasemin Allen Şeref Meselesi Şükrü Özyıldız siyah frag smokin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.