Selma Ergeç Gönül İşleri Kıyafetleri


Gönül İşleri Selma Ergeç Saadet

Gönül İşleri Selma Ergeç Saadet

Muhteşem Yüzyıl dizisinin Hatice Sultan’ı şimdilerde Gönül İşleri dizisinde  Saadet olarak karşımıza çıkıyor. Selma Ergeç’in canlandırdığı Saadet üç kızkardeşten ortancası ve en saf olanı olanıdır. Saadet aşk hayatında başarıyı yakalayamamış ve düğün günü sevdiği adam tarafından terk edilir ve işini de kaybeder. Aynı dönemde ablasıda işini kaybedince kızkardeşi de okuldan atılır. Bunun üzerine üç kızkardeş ve Bedir kendi düğün organizasyon şirketlerini açmaya karar verirler.

Gönül İşleri Selma Ergeç kıyafetleri de saadet karekteri kadar beğenilen ve ilgi toplayan konular arasında yer alıyor. Gönül İşleri Saadet kazakları, bluzları, zarif etekleri,pantolonları,şık ve zarif elbiseleri ve takıları ile yakından takip ediliyor.Gönül İşleri Saadet kıyafetleri ve markaları sizler tarafından merak ediliyorsa sizlerde bizi takip etmelisiniz.

Selma Ergeç Gönül İşleri Kıyafetleri ve Markaları:

Gönül İşleri Selma Ergeç /Saadet  gelinlik Nedret Taciroğlu.

Gönül İşleri Selma Ergeç /Saadet i desenli elbisesi Boz Sisters.

Gönül İşleri Selma Ergeç /Saadet beyaz bluzu Bebe.

Gönül İşleri Selma Ergeç /Saadet siyah elbisesi Forever New.

Gönül İşleri Selma Ergeç Kıyafetleri:

Gönül İşleri Selma Ergeç Saadet beyaz dantelli bluz ve siyah etek

Selma Ergeç Gönül İşleri Saadet gelinliği Gönül İşleri Selma Ergeç'in desenli elbisesi Gönül İşleri Selma Ergeç Saadet beyaz gömlek,siyah etek ve siyah babet Gönül İşleri Selma Ergeç Saadet beyaz gömlek Gönül İşleri Selma Ergeç Saadet siyah elbise Gönül şİleri Selma Ergeç Saadet siyah elbise Gönül İşleri 2. bölüm Saadet'in beyaz gömleği Gönül İşleri 2. bölüm Saadet'in bluzu ve Sevda'nınn gri kazağı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.