Sefamerve Çıt Çıt Şal Modelleri

Sefamerve çıt çıt şal

Sefamerve çıt çıt şal

Sefamerve markasının şimdilerde üretip kullanıcının beğenisine sunduğu çıt çıtlı şal modelleri tesettürlü hanımlar tarafından çok beğenildi. Kolay ve kullanışlı olması özellikle başörtüsü olarak şal tercih eden hanımların tercih nedeni oluyor. Değişik renklerde ve kumaşlarda üretilen Sefamerve çıt çıt şallar şimdilerde tek şekilde bağlansa da ben zamanla şalların çeşidinin ve bağlanma şeklinin de artacağını düşünüyorum.

 

Çıt çıtlı şal modelleri çabuk bağlanması, bağlanırken iğneye gerek duyulmaması bozulunca hemencecik yeniden yapılması gibi zorlukları ortadan kaldırıyor. Ayrıca çıt çıt şallar bağlanırken kat yerleri kendiliğinden oluşuyor ve ön kısımda potluk olmadan örtünüz gayet şık görünüyor. Sefamerve çıt çıtlı şallar hayatınızı kolaylaştıracak ürünler olarak şimdiden büyük beğeni kazandı.

 

Çıt çıtlı şallar Fazilet Özkan tarafından tasarlanan , çok şık ve kullanışlı başörtüsü olarak özellikle genç hanımların şimdiden çok beğenisini kazandı. hem spor şıklıkta,hem abiye şıklığında rahatlıkla tercih edebileceğiniz Sefamerve çıtçıtlı şal modellerinin renk kataloğu ise oldukça geniş bir yelpazeye sahip.

 

”Başörtüsü – Çıtçıtlı Şal
Kombinlerinizde kurtarıcı olan farklı renk ve modelleri şallar ipek, polyester gibi kumaşlardan üretilen, özel davetlerde spor yaparken günlük hayatta her alanda kullanım kolaylığı sağlayacak olan Çıtçıt Şal ile iğne kullanımına son verebileceksiniz.
Klasik ve ferah kullanım seçenekleri sunan çıtçıtlı şal ekipmanlar kullanmadan rahatlıkla takılıp çıkarmasını,şeklini yitirmeden ve bozulmadan sürekli başta düzgün kalmasını sağlayacaktır.

Sadece Sefamerve´de:  https://www.sefamerve.com/basortusu/citcitli-sal.html

Sefamerve Çıtçıtlı Şal Örnekleri:

1 Cevap

  1. Anonim dedi ki:

    Çok güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.