Sademm Abiye Elbiseler

Katılacağınız davetlerde ve özel organizasyonlarda şıklığımızın parçası olan abiye kıyafetler değişik modelleri ve renkleri ile bayanların beğenisi topluyor.Sezonda farklı markalarda ve modellerde abiye elbiseler ile sizlerde şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Sademm markasın da Nadrun İrenat hayallerini modayla buluşturarak harika abiye elbiseler tasarlamış.Kumaşlar kıvrılıp,bükülerek şık elbise modellerine dönüşmüş.

Sademm abiye elbise örneği

 

Sademm markasının  abiye elbiselerinde uzun abiye  elbiselerden mini abiye elbiselere kadar pek çok abiye elbise modeli bulunuyor.Pliseler,volanlar,büzgüler ve  fırfırlar elbiselerin detayını oluşturuyor.

Sademm abiye elbiselerde kırmızı,siyah,orange,mavi,yeşil,krem,mor,pembe,beyaz,pudra ve gri renkleri yer alırken ,desenli kumaşarda sıklıkla kullanılmış.Straplez,tek omuz,kollu,askılı ya da tek kollu abiye elbise modelleri bulunuyor.

Sademm markasının zengin bir koleksiyon olarak hazırlanmış abiye elbise modellerini sizlerle  galerimizde buluşturuyorum.Sezonun renklerini ve modellerini yansıtan koleksiyonu sizlerde beğeneceksinizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.