Rosa Clara Gelinlik Modelleri

Gelinler için en önemli detaylar arasında olan gelinlik modeli ,düğün için oldukça önemlidir.Gelin adayları gelinlik modellerine karar vermeden önce pek çok marka ve gelinlik bakarlar.

Merkezi İspanya olan Rosa Clara gelinlik markası dünya çapında ünlü olan markaların başında gelir ve gelinlik tasarımcılarının başında yer alır. Rosa Calara gelinlik koleksiyonu sezonda gelin adaylarını çekecek tarzda ve güzellikte.

Rosa Clara gelinlik modellerinde fiyonklar,fırfırlar,drapeler ve dantel dikkat çekiyor.İpek krep kumaşlar,saten kumaşların yanında farklı kumaşları da  kullanan  Rosa Clara ,zarif modellere imza atmış.

 

Rosa Clara gelinlik

Rosa Clara gelinlik

 

Rosa Clara gelinlik modellerinde kemerler,omuz başı detayları ya da sırt dekoltelerinde minik fiyonklar dikkat çeken özelliklerden birkaç tanesi.Romantik ve zarif modellerden hoşlanan bayanlar için ideal modellere sahip olan Rosa Clara ,kabarık, düz, balık etek ve kuyruklu modelleri ile her zevke hitap ediyor.

Sizlerle birbirinden şık modelleri ile Rosa Clara gelinlik modellerini galerimizde paylaşıyorum.Bu modelleri incelemeden gelinlik konusunda karar vermemelisiniz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.