Rosa Clara Balık Etek Gelinlik Modelleri

Gelin adayları için gelinlik düğünün en önemli ayrıntılarından bir tanesidir ve gelinlik modelinde oldukça titiz davranan gelinler için balık etek gelinlik modelleri oldukça şık bir tercih olabilir.

Dünyaca ünlü Rosa Clara gelinlikler ise geniş gelinlik koleksiyonlarında farklı modellere yer veriyorlar. Rosa Clara gelinlik modellerinde kemerler,omuz başı detayları ya da sırt dekoltelerinde minik fiyonklar dikkat çeken özelliklerden birkaç tanesi.

 

Rosa Clara balık etek gelinlik modeli

Rosa Clara balık etek gelinlik modeli

 

Romantik ve zarif modellerden hoşlanan bayanlar için ideal modellere sahip olan Rosa Clara ,kabarık, düz, balık etek ve kuyruklu modelleri ile her zevke hitap ediyor.Balık etek  gelinliklerde şık modeller bulunuyor.

Rosa Clara balık etek gelinlik modellerinde danteller, şifonlar ve saten kumaşlar dikkat çekiyor.Vücudu saran modeller oldukça şık bir görünüm  sağlıyor.

Balık etek gelinlik modelleri zarif görünümleri ile şık ve güzel görünüyorlar. Rosa Clara  balık etek gelinlik modellerini sizlere fikir verebilmek için galerimizde bir araya topladım.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.