Roman 2014-2015 Gece Koleksiyonu


roman abiye elbise

Roman abiye elbise

Roman 2014-2015 kış koleksiyonunda gece elbiseleri geniş bir yer alıyor. Şık modellerde elbiseler kadar etek bluz ya da gömlek kombinleri de beğenileri topluyor. Roman gece koleksiyonu her stil ve tarz hanımın beğenisini kazanacak modelelri ve renkleri ile sezonun trendleri arasında yer alan kıyafetleri biz hanımların beğenisine sunuyor.

Roman gece koleksiyonunda straplez mini elbiseler, parti elbiseleri,kokteyl kıyafetleri, balo elbiseleri ve davet kıyafetleri yer alıyor. Roman abiye modellerinde payetler, dantel ,püsküller, altın rengi ve metalik görünümlü elbiseler dikkat çekiyor.Ayrıca işlemeler de abiye elbiselerde dikkat çeken detaylardan birtanesi.

Roman abiye kıyafet renkleri arasında en çok siyah kullanılırken, bordo, metalik gri, altın rengi/dore, beyaz ve bej de kullanılan renkler arasında yer alıyor. Şık gece kıyafetlerini kürklü kaban ya da püsküllü üstlerle tamamlayabilirsiniz.

Roman Gece Kıyafetleri:

roman püsküllü gece elbiseleri roman gece elbisesi roman gece elbise kombini roman gece kombinleri roman gece kıyafetleri roman gece elbisesi modeli roman elbise çanta roman elbise 2014-2015 roman abiye siyah elbiseler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.