Püsküllü Uzun Abiye Elbiseler


Abiye elbiselerde modeller ve renkler çeşitlilik gösterirken sezonun trendlerinden olan püsküller abiye elbise modellerinde de sıklıkla kullanılıyor.Püsküller abiye elbiselere farklı bir şekilde hareketlilik kazandırıyor.

Abiye elbiselerde uzun abiye elbise modellerini tercih eden bayanlar için püsküllü abiye elbise modelleri değişik bir model olarak farklı bir tercih olacaktır.Püsküller uzun klasik olan abiye elbiseye ayrı bir hava verecektir.

 

Püsküllü abiye modeli

Püsküllü abiye modeli

 

Sezonda pek çok bayan tarafından tercih edilen püsküllü abiye elbiseler kırmızı halı dahil ünlüler tarafından da sıklıkla tercih ediliyor.Pek çok ünlü bayan farklı modellerde püsküllü abiye elbiseleri tercih ediyor.Bu Gün Ne Giysem yarışmasının galasında ikinciliği kazanan Duygu Bak isimli yarışmacı da püsküllü uzun abiye elbise tercih etmişti.

Püsküllü uzun abiyelerde yırtmaçlar,tek omuz modeller,straplez modeller ve askılı modeller sıklıkla tercih ediliyorlar.Püsküller ise elbiselerin sadece eteklerinde değil farklı yerlerinde de kullanılabiliyor.

Püsküllü abiye elbiselerde su yeşili, açık gri,nude,pudra,bakır,siyah,sarı,mor ve çok açık mavi renk olarak tercih ediliyor.Sizlerle galerimizde sezonun en trend püsküllü abiye elbise modellerini paylaşıyorum.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.