Püsküllü Hırka Modelleri


bayan püsküllü hırka modeli

bayan püsküllü hırka modeli

 

Sezonda hırkalar hanımların en çok tercih edecekleri kıyafetler arasında yer alırken sezonun trendi olan püsküller hırkalarda da ön plana çıkıyor. Kısa ya da uzun hırkalarda püsküller farklı şekillerde yer alıyor. Püsküllü hırkalar farklı stil ve tarzlarda kullanılabilirler.

 

Hırkalarda yer alan püsküller kol  ağızlarında ve etek uçları dışında gövde,kol,hırka önlerinde  ve omuz kısımlarında da yer alabiliyor. Farklı renklerde hırkalarda farklı modellerde püsküller kullanılıyor.Püsküllü hırka modelleri değişik tarzlara hitap ediyor.

 

Sezonun püsküllü hırka renkleri olarak haki yeşil,krem, siyah, beyaz kırmızı,bej,gri,sarı,lacivert, etnik desenler ve desenli renkler yer alıyor.Püsküllü hırkaları sizlerde kıyafetlerinizi tamamlamada kullanarak farklı bir şıklık elde edebilirsiniz.Sizler sezonun en şık ,en güzel ve en farklı püsküllü hırka modellerini yazımızda görebilirsiniz.

 

Püsküllü Hırkalar:

püsküllü hırka örneği 2015 püsküllü kadın hırkalar püsküllü kadın hırka örneği püsküllü kadın hırka modeli püsküllü kadın hırka 2015 püsküllü kadın hırka püsküllü hırkalar püsküllü hırka tasarımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.