Pronovias İlkbahar Yaz 2015 Gelinlik Koleksiyonu

pronovias 2015 ilkbahar yaz gelinlik

pronovias 2015 ilkbahar yaz gelinlik

2015 yılında evlenmeyi düşünenler şimdiden gelinlik modeline karar vermeliler. Nasıl bir gelinlik istediğine ve bu gelinliğin mekan ile uygun olmasına dikkat ederek gelin hanımlar gelinliklerini seçmeliler. Bunun farkında olan Pronovias gelinler için pek çok gelinlik modeli hazırladı.

Pronovias 2015 Gelinlik Modelleri İlkbahar Yaz Koleksiyonu ile hanımları adeta  masalsı bir dünyaya çağırmış. Pronovias her düğünde kadının kendi masalını oynadığının farkında olarak masalın başrol kahramanı için kabarık tüllerle ,romantik dantelleri kullanarak birbirinden farklı tasarımlarda ortaya aşk dolu bir koleksiyon çıkarmış.

Pronovias 2015 gelinliklerde kabarık etekli ve uzun kuyruklu gelinlikler adeta bir prenses havasında olmakla birlikte, modellerin balık etek formatı zarifliğin dozajını arttırır nitelikte olmuş. V yakalı kesimler ve dökümlü sırt bölgesine sahip korsajlar ise adeta  sarayda gerçekleştirilmiş düğünleri hatırlatıyor.Saten gelinlikler ise parlaklığın ,gösterişli bir kabarıklıkla birleşmesi ile elagan bir görünüm oluşturuyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.