Pronovias Gece Abiye Elbiseleri 2015


2015 Pronovias abiye modeli

2015 Pronovias abiye modeli

İspanyol gelinlik markası olan Pronovias sadece gelinlik modelleri ile değil hazırladığı abiye gece kıyafetleri ile de her sezona damgasını vuran markaların başında yer alıyor. Kırmızı halıya yakışır tasarımları ile pek çok hanımın mezuniyet, nişan ya da kına geceleri için ilk tercih ettiği markalar arasında yer alan Pronovias abiye modelleri düğün, davet ve organizasyonlar içinde vazgeçilmez gece abiye elbiseleri arasında yer alıyor.

2015 Pronovias gece elbiseleri şifon, tül ve işlemeli kumaşların muhteşem renklerle buluşmasından oluşuyor. Dantel,payet  ya da taş detayı ile hareketlendirilen elbiseler de her hanımın stiline uygun bir model mutlaka yer alıyor. Pronovias gece elbiselerinde mor, mürdüm, kırmızı, siyah, yeşil, zümrüt yeşili,mavi, gece mavisi gibi canlı ve belirgin renklerim yanında pudra pembesi,gri ve somon gibi soft renklerde yer alıyor.

Pronovias gece elbiseleri farklı model ve renkleri ile sezonda da hanımlardan tam not aldı. Sizlerde sezonda katılacağınız davet ve organizasyonlarda şıklığınızı daha belirgin yapmak istiyorsanız Pronovias abiye gece elbise modelleri tam sizin istediğiniz gibi görünmenizi sağlayacaktır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.