Pronovias Abiye Elbise Modelleri 2015


2015 Pronovias abiye elbise modeli

2015 Pronovias abiye elbise modeli

 

Pek çok ünlü marka 2015 yılı için pek çok model ve renk abiye elbise koleksiyonu ile hanımların beğenisini kazanmaya çalışıyor. Farklı model ve renklerde hazırlanan abiye elbiselerde çeşitlilik söz konusu ve abiye denilince akla gelen isimlerden Pronovias markası da geniş abiye elbise koleksiyonu ile hanımlardan tam not aldı.

 

Pronovias 2015 abiye elbise koleksiyonu sezonun en tredn renkleri ve birbirnden şık modelleri ile her bayanın beğenisini kazanacak şıklıkta modeller ile her sezon olduğu gibi bu sezonda hanımların abiye denince ilk akla gelen isim olacaktır.Farklı kumaşlar ,değişik detaylarla hareketlendiriliyor.

 

Pronovias abiye elbise modelleri şifon, tül,işlemeli, saten ya da payetli kumaşlardan oluşurken, renklerde ise mor, mürdüm,gece mavisi, kırmızı, siyah,lacivert,pembe, zümrüt yeşili gibni renklerin  yanısıra gümüş ve pudra rengi gibi soft renklerde de abiye kıyafetler tasarlanmış.Her stile uygun olan modelleri ve renkleri ile sizlerde abiye şıklığınız için Pronovias 2015 abiye modellerini görmelisiniz.

 

Pronovias Abiyeler 2015:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.