Poyraz Karayel 36. Bölüm Kıyafetleri

Poyraz Karayel 36. bölüm dizi kıyafetleri

Poyraz Karayel 36. bölüm dizi kıyafetleri

Poyraz Karayel 36. bölüm ile Çarşamba akşamı izleyenleri ile buluşacak. Poyraz Karayel dizisinde Bahri Ayşegül ile Poyraz’ın ayrılmasını istiyor. Adil Topal’ın kim olduğunu öğrenen Bahri bu durumun Ayşegül’ün de bildiğini öğrenince Ayşegül’e çok sert davranıyor. Poyraz bakalım bu durum ile nasıl başa çıkacak? Poyraz Karayel 36. bölüm kıyafetleri de dizinin kendisi kadar heyecanla ve merakla takip edilecek.

 

Poyraz Karayel kıyafetleri her hafta ekranlara damgasını vururken,bu hafta da çok beğenilecek olan kıyafet kombinlerinden oluşuyor. Ayşegül kırmızı eteğini yeşil gri bluz, çok şık bir kolye ve koyu gri kaban ile tamamlayarak stilini her zaman ki gibi çok şık bir şekilde ortaya koymuş. Sema ise  bordo elbisesi ile şıklığını bizlerle paylaşırken Poyraz hem spor hem takım kombini ile çok şık.

 

Çarşamba akşamları sizlerde şık kıyafetler görmek istiyorsanız Poyraz Karayel dizi kıyafetleri her hafta yazılarımızda sizleri bekliyor.Poyraz Karayel 36. bölüm kıyafetleri ve markaları merak edenleri galerimizde bekliyor.

Poyraz Karayel 16 Aralık 36. Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.