Poyraz Karayel 26. Bölüm Kıyafetleri

Poyraz Karayel dizisi 26. bölüm kıyafetleri

Poyraz Karayel dizisi 26. bölüm kıyafetleri

Poyraz Karayel dizisi yayınlanan her bölümü ile izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. dizi izleyicisinin merak ve beğeni ile takip ettiği Poyraz Karayel dizisi 26. bölüm ile 7 Ekim Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor ve dizi kıyafetleri her hafta olduğu gibi bu hafta  da yazımızda sizlerle buluşuyor.

 

Burçin Terzioğlu /Ayşegül kıyafetleri Poyraz Karayel dizi kıyafetleri arasında en çok beğenilen ve yakından takip edilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Özellikle 26. bölüm Ayşegül kıyafetleri arasında Ayşegül dantel bordo/mürdüm elbise çok şık ve dikkat çekici görünürken; Ayşegül siyah tulum ile sezonun trendlerinden birini bizlerle paylaşıyor.

 

Poyraz Karayel 26. bölüm kıyafetleri arasında İlker Kaleli/Poyraz tişört, gömlek ve pantolon modelleri beğenileri toplamaya devam ediyor. Bununa beraber Mete kıyafetleri bu hafta da dikkatlerden kaçmayacak. Sizlerde Poyraz Karayel 26. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detayları merak ediyorsanız galerimizi ziyaret etmelisiniz.

Poyraz Karayel 7 Ekim 26. Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.