Peplum Abiye Elbiseler


Peplum modası her geçen gün gücünü arttırırken bunun nedenleri arasında vücut hatlarını vurgulamasını ,belinizi ince göstermesini ve sizi daha çekici kılmasını sayabiliriz.Peplum elbiseler ile kendinizi daha şık ve daha zarif hissedeceksiniz.

Peplum elbiseler vücut hatlarını vurguladığı için vücut ölçüleriniz de çok önemli,özellikle ince hatlı,küçük beli ve küçük baseni olan bayanlar için harika bir model olsa da özellikle vücut hatları daha belirgin bayanlarda şık durmayacağı gibi sırıtacak ve rüküş görünecektir.

 

Peplum abiye elbise

Peplum abiye elbise

 

Peplum modası sezonda da yerini koruyacak ve zirveye çıkacak.Moda tasarımcıları hazırladıkları koleksiyonlarda peplum modellere oldukça detaylı şekilde yer veriyor.

Özellikle abiye elbiselerde peplum abiye elbise modellerine sıklıkla rastlıyoruz.Peplum abiye elbise modellerini pek çok ünlü isim kırmızı halı dahil kullanamaya başladı.

Peplum abiye elbiseler kısa,mini ya da uzun modelleri ile karşımıza çıkarken;pembe,siyah,turuncu,beyaz,krem,mavi,pudra ve desenli renkleri ile sıklıkla tercih ediliyor.Sezonun en şık ve en güzel peplum abiye elbise modellerini sizlerle galerimizde paylaşıyorum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.