Penti 2014 Çorap Modası


Penti 2014 çorap modası

Penti 2014 çorap modası

Kış aylarının gelmesi ile birlikte çorap firmaları koleksiyonlarını görücüye çıkartmaya başladılar. Hanımların en çok beğendiği markaların başında gelen Penti markasının 2013-2014 koleksiyonu oldukça iddialı, çarpıcı , şık ve rahat modelleri bir arada bulunduruyor.

Penti 2013-2014 sonbahar- kış koleksiyonunda sezonun renkleri olan   şarap, karadut, kış mavisi, zümrüt yeşili ve vanilya renkleri farklı temalarla buluşarak ortaya şahane çoraplar çıkmış.

Geniş model ve renk yelpazesi ile Penti bu sezonda hanımların gözdesi olacak.Mini etek, şort ya da kaprilerle daha sık kullanılan desenli ve file çorapların yanında triko çoraplarda sezonda oldukça rağbet görecek.

Sezonda Penti’nin 2013-2014 koleksiyonunda Kış fileleri, Neo punk, Triko çoraplar, Barok  ve Animal temaları ve düz renkler yer alıyor.

Taylarda bu sezon Penti’nin koleksiyonunda geniş bir yer edinmiş ve tayt modası bu sezonda tüm hızıyla devam edecek. Desen ve dokuların ön plana çıktığı taytlarda, klasik modellerin yanında , deri ve jean görünümlü, kadife, hayvan derisi efektli, kamuflaj ve çiçek desenli tayt  modelleri de  yer alıyor. Yumuşak dokusu ve vücudu saran kumaşıyla rahat bir kullanım sağlayan taytlar bu yılın sokak modasını oluşturuyor. İster uzun tuniklerle , isterseniz kısa bluz ya da gömleklerle kombin oluşturabileceğiniz  taytlar renkleri ve desenleri ile bu sezonun vazgeçilmezleri arasında yer almaya devam edecek.

Sizlerde 2013-2014 Penti çorap koleksiyonundan en güzel örnekleri galerimizde görebilir ve kış için ihtiyacınız olan çorap modellerini ve renklerini belirleyebilirsiniz.

Penti  Çorap Modası 2014:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.