Paramparça Sezon Finali 31. Bölüm Kıyafetleri


Paramparça 31. bölümsezon finali  kıyafetleri

Paramparça 31. bölüm sezon finali kıyafetleri

Paramparça 31. bölüm ile muhteşem bir sezon finali ile kısa bir süreliğine ekranlara veda edecek. Hazal sezon finalinde tekerlekli sandalyede görülürken , Hazal’ın imdat çığlığını duyan olacak mı ? patlayacak olan bombayı durdurabileecekler mi? Gülseren çocuklar ve Dilara ile birlikte köşkte mi yaşayacak? Tüm sorularımız ve daha fazlası 29 Haziran pazartesi akşamı yayınlanacak olan Paramparça 31. bölüm sezon finalinde bizleri bekliyor.

Paramparça 31. bölüm sezon finali kıyafetleri her hafta olduğu gibi bu hafta da dikkat çekiyor.Paramparça Gülseren kıyafetleri son haftalarda en çok dikkat çeken dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Gülseren sezon finali elbisesi olarak siyah elbisesi ve turuncu hırkası ile dikkat çekiyor. Gülseren mavi elbisesini ise beyaz hırka ile kombinliyor.

Paramparça 31. bölüm Dilara kıyafetleri arasında beyaz yelek ve yeşil pantolon ile yaptığı kombin ile çok şık duruyor. Ayrıca Cihan kıyafetleri erkek dizi kıyafetleri arasında ilk sırada yer alan kıyafetlerden.Paramparça sezon finali Cihan kıyafetleri arasında açık mavi gömlek ve lacivert pantolon kombini spor şıklığı ile beğenileri toplayacaktır. Sizlerde Paramparça 31. bölüm dizi kıyafetleri ve markaları ile ilgili detaylı bilgi için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

29 Haziran Paramparça Sezon Finali Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.