Paramparça 44.Bölüm Dizi Kıyafetleri


Paramparça 44. bölüm kıyafetleri

Paramparça 44. bölüm kıyafetleri

Heyecanlı yepyeni bölümü ile bizlerle 7 Aralık Pazartesi akşamı Star Tv ekranlarında buluşacak olan Paramparça dizisi 44.bölüm süprizlerle dolu. Paramparça 44. bölüm kıyafetleri ise şahane parçalardan oluşuyor. Özellikle Gülseren elbiseleri gözlerimizi kamaştıracak şıklıkta.

 

Cihan’ın artan başarıları ile gururlanan Gülseren Cihan’ın yanına yakışmak ve ona uygun olabilmek adına öncelikle dış görünüşünü değiştirmeye karar verir. Bu nedenle de birbirinden şahane elbiseler dener. Hepsi şahane görünen elbiseler izleyenlerden de tam not alacaktır. Paramparça kıyafetleri arasında 44. bölümde en çok dikkat çekecek olan Gülseren bordo elbise olacak. Gülseren kıyafetleri göz kamaştıran renk ve modelleri ile 44. bölümde bizleri bekliyor.

 

Paramparça dizi kıyafetleri arasında Dilara kıyafetleri her hafta beğenilen kombinlerden oluşuyor. Dilara 44. bölümde pudra rengi kalın askılı elbisesi, bordo çantası ve siyah elbisesi ile şıklığın ismi olmaya devam edecek. Her zaman şık olan Cihan yine takım elbiseleri ile çok beğenilecek. Dizinin genç kahramanları Cansu, Hazal ve Ozan kıyafetleri bu hafta da yakından takip edilecek. Paramparça 44. bölüm kıyafetleri ve markaları galerimizde merak edenleri bekliyor.

Paramparça 44. Bölüm 7 Aralık Kıyafetleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.