Paramparça 36.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Paramparça 36. bölüm kıyafetleri

Paramparça 36. bölüm kıyafetleri

Paramparça dizisi her hafta giyilen kıyafetleri ile dizi modası takipçilerinden tam not almaya devam ediyor. Pek çok kişiye ve farklı stile hitap eden Paramparça kıyafetleri merak edenler ve ilgilenenler için her hafta yazılarımızda sizlerle buluşmaya devam ediyor.Paramparça dizi kıyafetlerinin diğer bölümlerini de görmek için buraya tıklamalısınız.

 

Paramparça 36. bölüm kıyafetleri neler, kim ne giymiş, hangi markalar tercih edilmiş,dizi sponsorları kimler hepsi ve daha fazlası yazımızda ve galerimizde sizlerle buluşuyor.Dilara kıyafetleri ile her zaman bakımlı ve şık görünürken Gülseren sade ama şık elbiseleri ile beğenileri toplamaya devam ediyor.

 

Paramparça dizi kıyafetleri arasında yer alan Cansu kıyafetleri özellikle bu bölümde çok beğenilecek olan Cansu püskül detaylı bordo bluz ile izleyenlerden tam not alacak. Ozan kıyafetleri ise genç. beylere ilham vermeye devam ediyor. ozan 36. bölüm kot gömlek bu haftanın en beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer alacak. detaylar için sizlerde Paramparça 36. bölüm kıyafet galerimizi gezmelisiniz.

Paramparça 12 Ekim 36. Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.