Paramparça 35.Bölüm Kıyafetleri

Paramparça 35. bölüm dizi kıyafetleri

Paramparça 35. bölüm dizi kıyafetleri

Paramparça dizisi  yayınlanan her bölümü il heyecanla izlenirken dizi kıyafetleri de yakından takip ediliyor. Paramparça kıyafet markaları ve dizi sponsorları yazılarımızda sizlerle buluşmaya devam ediyor.

 

Paramparça 35. bölüm kıyafetleri yine çok şık ve dikkat çekiciler. Özellikle Dilara kıyafetleri göz kamaştıran bir şıklık ile bizlerle birlikte. Dilara koyu mavi kalem etek ve uzun kollu omuz detaylı bluz kombini sezona damgasını vuracak olan dizi kıyafetlerinden birisi. Dilara bordo sabahlık ve siyah elbise de şık ve güzel görünen diğer kıyafetlerden bir kaçı.

 

Paramparça kıyafetleri sezonda da Gülseren şıklığında elbiselerle devam ediyor. Gülseren 35. bölüm elbiseleri arasında pembe elbise ve bordo elbise çok beğenilecek olan kıyafetler arasında yer alıyor. sade ve şık elbiseler ile beğenileri toplayan Gülseren etek bluz kombinleri ile de beğeniliyor.

 

Cihan kıyafetleri arasında özellikle gömlek ve ceket modelleri ve renkleri merak edilen dizi kıyafet markaları arasında yer alıyor. takım elbiseleri, tişört ve pantolonları da yakından takip ediliyor.Cihan kadar olmasa da Umut kıyafetleri de Paramparça dizi kıyafetleri arasında beğenilerek takip ediliyor.

 

Paramparça dizi kıyafetleri pek çok kişinin stilinde rol oynarken Cansu kıyafetleri ve Hazal kıyafetleri genç hanımlara ilham veriyor. Paramparça 35. bölüm kıyafetleri ve markaları merak edenleri detaylarla birlikte galerimizde bekliyor.

Paramparça 5 Ekim 35. Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.