Paramparça 34.Bölüm Dizi Kıyafetleri


Paramparça 34. bölüm kıyafetleri

Paramparça 34. bölüm kıyafetleri

Paramparça dizisi heyecanlı ve olaylı bir bölüm olan  34. bölümü ile ekranlarda bizlerle buluşacak, birbirinden şık ve tarz sahibi dizi kıyafetleri ise yazımızda sizlerle buluşuyor.Paramparça dizi kıyafetleri , markaları ve sponsorları dizi izleyicisi tarafından ilgi ile yakından takip ediliyor.

 

Paramparça 34. bölüm kıyafetleri arasında Dilara her zaman ki tarzında şık ve bakımlı. Harun ile görüştüğü sahnede giydiği kare yaka elbisesi çok şık görünüyor.Elbisesini zarif takılarla tamamlayan Dilara her zaman ki gibi hoş görünmeye devam ediyor.

 

Paramparça kıyafetleri arasında Gülseren kıyafetleri de beğenileri toplayan kıyafetler arasında yer alıyor. Gülseren sezonun trend rengi turuncu gömlek ve siyah etek kombini ile çok hoş görünüyor.Gülseren kıyafetini küpelerle tamamlıyor.

 

Paramparça dizi kıyafetleri arasında erkek modasına yön veren Cihan kıyafetleri erkek dizi kıyafetleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Bununla birlikte Barış Falay tarafından canlandırılan Harun kıyafetleri de şimdiden erkek dizi kıyafetleri arasında kendine yer buldu.

 

Paramparça kıyafetleri Canan kıyafetleri ve şıklığı ile takip edilirken Cansu kıyafetleri ile de beğenileri topluyor. Sizlerde Paramparça 34. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detayları galerimizde bulabilirsiniz.

Paramparça 28 Eylül 34.Bölüm Kıyafetleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.