Paramparça 30. Bölüm Kıyafetleri


Paramparça 30. bölüm dizi kıyafetleri

Paramparça 30. bölüm dizi kıyafetleri

Paramparça 30. bölüm Hazal’ın hastalığı ile herkes bir arada oluyor. Özellikle Dilara ve Cansu’nun ortak noktası artık Hazal’ın hastalığı oluyor. Hazal’ın durumunu kabullenemeyen Cansu ise çok üzgün.Bu arada Gülseren şehri terk etmiştir ve Gülseren’in gidişinden ne Cansu’nun ne de Hazal’ın haberi vardır,Cihan ise Gülseren’i durdurmaz .Paramparça 30. bölüm heyecanlı  ve hüzünlü anları ile bizleri 22 Haziran Pazartesi akşamı Star TV ekranlarında bekliyor.

Paramparça 30. bölüm kıyafetleri ise 30. bölüm olayları kadar dikkat çeken kombinlerden oluşuyor. Özellikle Dilara bu hafta genellikle pantolon bluz kombinleri tercih ediyor. Şık bluzları yine şık pantolonlarla kombinleyen Dilara Siyah etek ile kombinlediği siyah bluz ile de çok şık ve zarif görünüyor.Dilara şık pantolon ve buz kombinleri ile de çok şık olduğu kadar havalı görünmeyi başarıyor.

Paramparça 30. bölüm Gülseren kıyafetleri de oldukça şık ve dikkat çekici. Gülseren her hafta olduğu gibi bu hafta da kalem etek ve bluz kombini ile çok şık görünüyor. Bununla beraber Gülseren  Paramparça 30. bölümde bordo elbise ve beyaz hırkası ve kolyesi ile şık ve zarif bir kombin yaparak hanımların gönlünü kazanıyor.Paramparça 30. bölüm kıyafetleri incelemeniz sizleri galerimizde bekliyor.

22 Haziran Paramparça 30. bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.