Paramparça 28. Bölüm 8 Haziran Kıyafetleri


Paramparça 28. bölüm kıyafetleri

Paramparça 28. bölüm kıyafetleri

Hazal yeni aşkının peşinden giderken nasıl insanların yanında olduğunu rahmi Bey sayesinde anlar ama anladığında iş işten geçmiştir. Kızların iyiliği için Gülseren hem Cansu’dan hem Hazal’dan vazgeçmeye karar verir. Ama Dilara’nın tek derdi Cihan’ı tekrar elde etmektir. Bunun dışında birşeyi önemsemeyen Dilara yalının kapısında polisleri görünce ne yapacak? Cihan işleri yoluna koyabilecek mi? Hazal beladan kurtulacak mı? Tüm sorularımızın cevabı 8 Haziran Pazartesi akşamı Paramparça 28. bölümde bizleri bekliyor.

Paramparça böyle heyecanlı anları yaşatırken şık kıyafetleri ile de  beğenileri kazanmaya devam edecek. Paramparça 28. bölüm Gülseren kıyafetleri çok beğenilecek. Özellikle Gülseren mor elbise dikkat çeken kıyafetler arasında yer alıyor. Gülseren’in mor elbisesinin markası herkesten önce öğrenmeniz için galerimizde sizleri bekliyor.Gülseren’in klasik şıklığı etek gömlek kombinleri de galerimizde markaları ile birlikte sizleri bekliyor.

Paramparça 28. bölüm kıyafetleri arasında Dilara beyaz bluz beğenilecek olan kıyafetler arasında yer alıyor. Dilara beyaz bluz markası galerimizde sizlerle. Dilara siyah elbise ise şık ve asil görünen bir parça. her hanımın dolabının olmazsa olmazı olan siyan elbise modeli hanımların beğenisini kazanacaktır.

Paramparça kıyafetleri arasında Cihan kıyafetleri ise erkek dizi kıyafetleri arasında ilk sıralarda yer alıyor.Şık takımlar giyen Cihan farklı tarz takım elbise ve ceketleri ile de beğenileri toplamaya devam ediyor. Cihan’ın kıyafet markaları galerimizde sizleri bekliyor.

Paramparça kıyafetleri dizi modasına yön veren ve sezonun trendlerini yansıtan kıyafetleri ile her hafta Pazartesi akşamları en çok aranan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. özellikle Gülseren ve Dilara kıyafetleri dikkat çekerken Cihan, Cansu ve Hazal kıyafetleri de beğenileri topluyor. Paramparça 28. bölüm kıyafetleri ve markaları beğenenler ve yakından incelemek isteyenler için galerimizde.

Paramparça 8 Haziran Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.