Önü Kısa Arkası Uzun Abiye Modelleri 2014

Önü kısa arkası uzun abiye elbise

Önü kısa arkası uzun abiye elbise

 

Abiye elbiseler hanımların vazgeçilmez kıyafetleri arasında yer alıyor. Özel gün ve gecelerde ise şıklığını tamamlayan abiye elbiselerde en yeni trendler arasında yer alan önü kısa arkası uzun abiye elbiseler bu sezonda yerini koruyor.Pek çok farklı model ve renk ile çeşitlilik sağlayan önü kısa arkası uzun abiye elbise modelleri hemen hemen her hanımın stiline uyum sağlayabiliyor.

Özellikle genç hanımların ilk tercih ettikleri önü kısa arkası uzun abiye elbiseler mezuniyet balolarının ya da düğünlerin vazgeçilmez elbise modelleri arasında yer alıyor. Önü mini arkası uzun abiye elbiseler ile aslında hem uzun hem kısa abiye elbiseyi bir arada kullanan modacılar şık modeller tasarlıyorlar. Önü kısa arkası uzun abiye elbise modellerinde mor, siyah, kırmızı, mavi,lila,fuşya,pembe,yeşil,nar çiçeği ve vanilya renkleri tercih ediliyor.

Sizlerle sezonun en güzel ve en şık  önü kısa arkası uzun abiye elbiselerini galerimizde paylaşıyorum.Sizler galerimizi gezerek 2014 önü kısa arkası uzun abiye elbise modellerini görebilirsiniz.

 

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye Modelleri :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.