Oleg Cassini 2013 İlkbahar Yaz Gelinlik Modelleri


Oleg Cassini’ den büyüleyici ve romantik modellerde hazırlanmış bir gelinlik koleksiyonu sezonda bizleri bekliyor.Romantizmi tasarım detaylarında ön plana çıkaran Oleg Cassini, 2013 ilkbahar-yaz koleksiyonu ile gelin adaylarının gönlünü fethediyor.

Oleg Cassini  gelinliğin büyüsü, tül ve dantelin romantizmi, satenin asil duruşu ile zenginleştirilen koleksiyonu şık, zarif ve hayalleri gerçeğe dönüştüren gelinlik tasarımları ile ön plana çıkıyor.

Klasikleşen balo stili tasarımların yanı sıra balık etek modeller yeni sezonda oldukça revaçta.Vücudu kusursuz bir şekilde saran bu modeller de etek detayları ve sırt dekolteleri ile dikkat çekiyor.Ayrıca, kır düğünü tercih edecekler için tül ve dantel kumaşların kullanıldığı tasarımların yanı sıra mikado, tafta, saten ve kendinden desenli jakar kumaşlar da Oleg Cassini gelinlik modellerinde bulunuyor.

 

Oleg Cassini 2013

Oleg Cassini 2013

 

Oleg Cassini’de büyüleyen tasarımlar, farklı gelinlik modellerini mükemmel bir şekilde tamamlayan zengin bir duvak koleksiyonu gelin adaylarının beğenisine sunuluyor.  Saç aksesuarlarını tercih edenler için ise gösterişli taçlar, büyük saç çiçekleri, vualetler, inci ve taş işlemeli taraklar oldukça moda.

Oleg Cassini 2013 ilkbahar yaz gelinlik modellerini sizlerle galerimizde buluşturuyorum. Oleg Cassini tarafından hazırlanan muhteşem gelinlik modellerini bakalım sizlerde beğenecek misiniz?

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.