Network 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu


Network 2013 yılının ilkbahar yaz dönemi için harika bir koleksiyon hazırlamış.Koleksiyon şık pantolonlar, harika modellerde etek ve elbiselerden,bluzlardan, tiril tiril gömleklerden, şık ceket ve trençkotlardan oluşuyor.

Network 2013 koleksiyonunda ilkbahar yaz dönemi için hazırladığı koleksiyonda etnik temalardan, neo romantik modelllerden, art deco ve marin militer temalarından yararlanmış.

Network kadın koleksiyonunda toprak tonları ve sıcak tonların yanında pastel renkler, siyah ve beyazdan neona uzanan renk çeşitliliği ile kadınlara şık ve seçkin bir gardrop sunuyor.

 

Network ilkbahar yaz bayan

Network ilkbahar yaz bayan

 

Network kadını, ipek, süet ve doğal dokuların kullanıldığı kumaşlar, etnik desenler, militer detaylar, şifon, dantel, renk blokları ve geometrik desenlerin öne çıktığı yeni sezonda her zamanki sofistike ve seçkin stiliyle dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanıyor.

Network 2013 ilkbahar yaz için şehirli kadının rahat, sofistike ve şıklığını geniş bir koleksiyon ile sağlıyor. Network 2013 koleksiyonunda gündüz şıklığı kadar gece şıklığında kullanabileceğiniz parçalarda bulunuyor.Network ilkbahar yaz 2013 kadın koleksiyonu sizlerle galerimizde paylaşıyorum.Bu koleksiyonu görmelisiniz.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.