Mürdüm Rengi Abiyeler


Biz bayanlar özel günlerde göz alıcı görünmek ve giydiğimiz kıyafetler ile şıklığımızı vurgulamak isteriz.Özel günlerde ya da gecelerde genellikle abiye kıyafetleri tercih ederiz.

Sezonun abiye kıyafetlerinde özellikle mürdüm rengi modeller oldukça revaçta ve biz bayanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.Mürdüm rengi abiyeler göz alıcı,şık ve asil bir görünüm sergilemek isteyen bayanlara hitap ediyorlar.

 

Mürdüm abiye

Mürdüm abiye

 

Pek çok ünlü isminde kırmızı halı dahil katıldıkları önemli organizasyonlarda tercih ettikleri mürdüm rengi abiyeleri sizlerde çok beğeneceksiniz.Mürdüm rengini gardrobunuzda bulundurmanız gereken kıyafetlerin başında geliyor.

Mürdüm rengi abiye kıyafetlerinizi siyah,gri ya da altın rengi ayakkabı yada aksesuarlarla tamamlayabileceğiniz gibi baştan ayağa tüm kıyafetiniz ve ayakkabılarınız mürdüm rengi olarak ta kombinlenebilir.

Sizlerle sezonun renklerinden olan mürdüm renginden tasarlanan abiye modellerini galerimizde paylaşıyorum.Sizler bu modellere bakarak mürdüm abiyeler ile ilgili fikir edinebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.