Mürdüm Abiye Elbiseler

Bayanların abiye tercihleri modellerine ve rengine göre değişmektedir.Değişik modellerde ve renklerde bulunan abiye elbiseler sezonda da değişiklik gösteriyor.

Sezonun rengi olan mürdüm özellikle abiye elbiselerde tercih ediliyor.Pek çok bayan tarafından da sevilen mürdüm renginde farklı modellerde abiye elbiseler bulunuyor.

 

Mürdüm abiye elbise

Mürdüm abiye elbise

 

Hanımların severek ve beğenerek giydikleri mürdüm abiye elbiselerde dikkat çeken detayların başında danteller geliyor.Dantel olan abiye elbiseler ya da dantel detaylı elbiseler bulunuyor.Bunun dışında mürdüm abiye elbiselerde ,şifon olan mürdüm abiye elbiseler,saten mürdüm abiyeler ve  krep abiye elbiseler bulunuyor.

Mürdüm abiye elbise modellerinde taşlar ya da işlemeler,drapler ve fırfır görünümlü eteklerde dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor.

Sizlerde sezonun trendlerini yakalamak ve şık ve zarif bir görünüm elde etmek istiyorsanız mürdüm rengi abiye elbiseleri mutlaka denemelisiniz. Sizlere fikir verebilmek adına sizlerle galerimizde mürdüm abiye elbise modellerini paylaşıyorum.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.