Mira’nın Bindallısı


Medcezir 75. bölüm  kıyafetleri Mira'nın kaftanı,kolyesi ve saç aksesuarı

Medcezir 75. bölüm kıyafetleri Mira’nın kaftanı,kolyesi ve saç aksesuarı

Medcezir 75. bölüm kıyafetleri ve eğlenceli anları ile izleyenlerden tam not aldı.Mira ve Yaman düğünleri nedeni ile düğün hazırlıkları yapıldı.Önce kızlar kına gecesi için Kapalıçarşı’ya gittiler ve kına gecesi hazırlıkları yaptılar,Sedef ise Süreyya Hanım ile birlikte Mira’nın bindallısını aldılar.Tüm hazırlıklar sırasında Medcezir kızları çok şıktılar,ama kına gecesi Mira kaftanı ile göz kamaştırdı.

Mira’nın bindallısı beyaz dantel elbise ve işlemleri lacivert kaftandan oluşuyor. Kaftan çok işlemelerle bezeli ve kemer ile tamamlanan bindallı ve içinde ise beyaz dantel elbisesi var. Mira bindallısını saç aksesuarı ve gösterişli şık kolye ile tamamladı. Mira’nın kınalı en çok aranan konular arasında yerini aldı.Mira bindallısında saç modeli olarak saçını ortadan ikiye ayırarak ensesinde topladı ve kına tacını taktı.

Mira’nın kına gecesi giyilen tüm kıyafetler çok şıktı. Sude Hanım gelin annesi olarak straplez uzun elbisesi ile göz kamaştırdı.Beren çiçekli elbisesi ile,Eylül ise pembe elbisesi ile beğenileri topladı.Sedef ise mavi elbisesi ile çok şık görünüyordu.  Mira bindallısı ve Medcezir kına kıyafetleri galerimizde sizlerle.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.