Mira 13. Bölüm Kıyafetleri


13. bölüm Medcezir Mira Kıyafetleri

13. bölüm Medcezir Mira Kıyafetleri

Star TV’nin sevilen ve ilgi ile takip edilen dizisi Medcezir yayınlanmaya başladığı andan itibaren sadece konusu ile değil dizinin kıyafetleri ile de büyük ilgi gördü. Özellikle Serenay Sarıkaya‘nın canlandırdığı Mira Beylice karekterinin kıyafetleri genç bayanlar tarafından sıkı takip ediliyor.

Mira ‘nın tüm bölümlerde giydiği kıyafetler kadar 13. bölümde giydiği kıyafetlerde ilgi odağı oldu ve dizi izleyicilerinin  en çok merak ettiği konular arasında yer aldı.Mira’nın 13. bölümde giydiği kıyafetler birbirinden şık bir şekilde kombinlenmişti.Özellikle kayak tatilinden vazgeçip Yaman’a süpriz yaptığı akşam giydiği  Arzu Kaprol tasarımı siyah mini elbise çok beğenildi.Mira’nın 13. bölümde giydiği kıyafet markalarını ve kıyafetleri sizlerle paylaşıyorum.

Mira 13. Bölüm Kıyafetleri Markaları:

Mira’nın kolları çiçek motifli beli lastikli haki yeşili kabanı veiçine giydiği  baskılı swet  Twist, yeşil mini eteği Hakan Yıldırım,botları İpekyol.

Miranın 13. bölümde Yaman’a süpriz yaptığı sahnede giydiği siyah mini elbisesi Arzu Kaprol tasarımı, kolyesi Bendis, tacı BCBG max Azria.

Mira’nın sarılı siyahlı kazağı Topshop,Pantolonu Mavi Jeans.

Mira’nın okulda iken taktığı büyük sallantılı küpeleri Cem Lokmanhekim.

Mira’nınkayak tatiline giderken giydiği  bol kesim uzun kabanı Scotch & Soda, kabanının içine giydiği kızılderili tişörtü Les Benjamins.

Mira 13. Bölüm Kıyafet Görselleri:

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.