Mihrimah Sultan Yeni Sezon Kıyafetleri


Mihrimah Sultan

Mihrimah Sultan

Muhteşem Yüzyıl Son Dem ismi ile 4. sezonuna son hızla devam ederken dizi bu sezon  son bulacak. dizide olaylar daha heyecanlı bir ha alırken dizide ki kıyafetlerde sultanların konumlarına ve yaşlarına göre değişiklik gösteriyor.Özellikle Mihrimah Sultan rolünü oynayan Pelin Karahan dizide  birbirinden güzel kıyafetler ve gösterişli takıları ve duru güzelliği ile göz kamaştırıyor.

Bir cihan padişahının kızı olduğunu , gücünü ve konumunu buradan kazandığının farkında olan Mihrimah Sultan bunu kıyafetleri, saç modeli ve takıları ile de izleyiciye yansıtıyor. Gösterişli taçları takan Mihrimah Sultan zarifliği ile de beğenileri topluyor. Mihrimah Sultan’ın elbiseleri de taçları kadar gösterişli modellere sahip.

Mihrimah Sultan saç modelinde ise genellikle topuz saç modelini tercih ederken takılarda ise şık, zarif ve göz kamaştıran modelleri tercih ediyor. Sizlerde Mihrimah Sultan kıyafetleri, saç modelini, takılarını ve taçlarını yakından görmek istiyorsanız sizin için bir araya getirdiğim Mihrimah Sultan resimlerini görmelisiniz.

Mihrimah Sultan 4. Sezon Kıyafetleri :


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.