Metalik Bayan Dövme Modelleri


metalik dövme modeli

metalik dövme modeli

Yaz sezonunda hanımlar takıları tercih etmeyerek yerine mücevher görünümlü metalik dövme modellerini tercih edecekler. Özellikle takıları çok seven hanımların daha çok ilgisini çekecek olan metalik dövmeler renkleri, modelleri ve tarzları ile stil kadınların hayatlarında yerini almaya başladı bile.

Özellikle sahillerde plaj ve havuz kenarlarında takıları ile şık görünmeyi seven hanımlar takı yerini metalik dövmeleri kullanacaklar. Böylece takıların kaybolma tehlikesi gibi olaylar da ortadan kalkacak. Zaten özellikle bronz tende şahane görünen ve mücevherle yarışan metalik dövmeler sizlerinde beğenisini kazanacaktır.

Metalik dövme modelleri kişinin tercihine göre bir veya daha fazla olarak yapılabilir . Kalıcı olarak yapılan metalik dövmeler kadar geçici metalik dövmeler ve Flash Tattoo metalik dövmeler yani evde kendi kendinize yapabileceğiz metalik dövmeler yer alıyor. Tek yapmanız arama motoruna flash tattoo yazıp aramak , online satış yapan pek çok sitede dilediğiniz modeli bulabilirsiniz.

Metalik dövme modelleri altın renklerinde, gri ve gümüş renklerinde aralarda siyahlarla birlikte ya da renkli olarak yapılabiliyor. Mücevher görünümlü olanlar, kuş ya da yaprak desenler kişinin tercihine göre değişiklik gösteriyor. Şık ve modern bir görünüm için bu yaz metalik dövmeleri kullanabilirsiniz.

Özellikle bikini ya da mayolarla metalik dövme kullanacak hanımlar için önerimiz fazlasıyla gösterişli olan metalik dövmeleri sade bikini ya da mayokinilerle kombinlemeniz. Böylece çok daha şık ve tarz görünürsünüz. Bronz ten metalik dövmeler ve şık bikiniler  bu yaza siz damganızı vuracaksınız.

Metalik Dövme Modelleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.