Merve Boluğur Codentry Gothic Kreasyonu

Merve Boluğur Codentry Koleksiyonu

Merve Boluğur Codentry Koleksiyonu

Güzel ve başarılı oyuncu Merve Boluğur son dönemlerde adından  sıklıkla söz ettiriyor.Öncelikle Kuzey güney dizisinin son bulması ile ne yapacağı konuşulan güzel oyuncu sonrasında Muhteşem Yüzyıl kadrosuna Nurbanu Sultan olarak dahil oldu. Bunun dışında pek çok başarılı projede yer alıyor.

Ekranların güzel yüzü Merve Boluğur, Codentry markası için hazırladığı ve ” Gothic” adını verdiği kapsül koleksiyon ile pek çok kişinin beğenisini kazanıyor. Merve Boluğur tarafından tasarlanan koleksiyon barok döneminin gotik temalarından esinlenmiş.

Merve Boluğur’un Codentry için hazırladığı koleksiyon; gecenin gizemini ve derinliğini, modern ve feminen hatlara uyarlıyor. Merve Boluğur’un giymekten keyif aldığı tasarımlardan oluşuyor. İddialı ve cesur kadınların tercihi olacak Codentry Gothic koleksiyonu Merve Boluğur hayranları tarafından oldukça beğeniliyor.

Mrve Boluğur’un hazırladığı koleksiyonda V yakalar, sırt ve bacak dekolteleri, feminenliği yansıtan, vücudu saran elbiseler, uzun dar etekler, mini dantel şortlar, bluzlar ve gömlekler bulunuyor. Akışkan görünümlü saten kumaşlar, tül garniler, deri, krep ve örme kumaşlarla beraber zengin bir koleksiyon Merve Boluğur ve Codentry takipçilerini bekliyor.

Sizlerde Merve Boluğur Codentry Gothic Koleksiyonunu merak ediyorsanız galerimizde bulunan resimleri mutlaka incelemelisiniz. Şık kıyafetler Merve Boluğur’un güzelliği ile birleşmiş.

Codentry Merve Boluğur Koleksiyonu :

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.