Medcezir Yaman Saç Modeli


Çağatay Ulusoy Medcezir Yaman saç modeli

Çağatay Ulusoy Medcezir Yaman saç modeli

Yayınlandığı ilk günden itibaren merak ve ilgi ile izlenen Medcezir dizisi ekranların fenomen dizilerinin başında yer alıyor. Her hafta Cuma akşamları izleyicisini ekranların başına toplayan Medcezir dizisinde fakir ama gururlu genci canlandıran Çağatay Ulusoy ise dizide canlandırdığı Yaman karekteri ile beğenileri toplamaya devam ediyor. Çağatay Ulusoy Medcezir Yaman saç modeli ise özellikle erkek izleyiciler tarafından beğenilen ve takip edilen saç modeli olarak sosyal medyanın en çok aranan konusu olmaya devam ediyor. Sadece erkek izleyiciler değil genç hanımlarında beğenisini toplayan Medcezir Yaman saç modeli uzun bir süre daha aranan konulardan olamaya devam edecek.

Çağatay Ulusoy Kimdir?

Medcezir dizisinde Yaman karekteri ile ismini zirveye taşıyan Çağatay Ulusoy 23 Eylül 1990 İstanbul doğumludur.İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Sulama Sistemleri bölümünde eğitim görmüş ve aynı zamanda Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri almıştır.Çağatay Ulusoy 2010 yılında Best Model of Turkey birincisi oldu.

Çağatay Ulusoy’un ilk rolü Show TV kanalında 2011’de yayınlanmaya başlanmış olan Adını Feriha Koydum adlı dizideki Emirkarekteridir.

Çağatay Ulusoy Elle Style Awards 2014’te  “Yılın En Stil Sahibi Erkek Oyuncusu” ödülünü kazandı.Bunun dışında aldığı ödüller ise;

5. Ayaklı Gazete TV Yıldızları Ödülleri 2014 “En İyi Drama Dizisi Erkek Oyuncusu”

Medcezir 9. Seul Uluslararsı Drama Ödülleri 2014 “En İyi Erkek Oyuncu Adayı” ve “En İyi Drama Gümüş Ödül: Medcezir”

Quality Of Magazine Dergisi 5. Yıl / Quality Ödülleri 2014 “En İyi Erkek Oyuncu”

Oyuncular Sitesi – Yeni Sezon Prestij Anketleri 2013 “En İyi Erkek Oyuncu”

Best Model 2010 Türkiye Birincisi

Medcezir Çağatay Ulusoy Yaman Saçı:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.