Medcezir Sude Kıyafetleri


Medcezir dizisi Sude'nin giydiği kıyafetler

Medcezir dizisi Sude’nin giydiği kıyafetler

Ekranların sevilen dizilerinden olan Medcezir dizisi sadece konusu ve oyuncu kadrosu ile değil şık kıyafetleri ile de oldukça yakından takip ediliyor. Dizide Şebnem Dönmez tarafından canlandırılan  Sude Beylice karekteri ise şıklığı ile herkesin dikkatini çekiyor.

Sude , güzel, bakımlı, çok şık, uluslararası sosyeteyi takip eden bir kadın. Geçmiş hayatını, yoksul günlerini tamamen unutmuş, herkese de unutturmuştur, Zengin bir adamla evlenip sınıf atlama hayallerini Faruk’la tesadüfen! tanıştıkları gün, gerçekleştireceğini anlamış ve bunun için elinden geleni yapmış, entrikalarla dolu bir kadın. Herkes tarafından (özellikle genç erkekler) beğenildiğinin farkında. Paraya ve güce tapıyor. Küçük kızı Beren kendisinin tam bir modeli, ama büyük kızı Mira annesinden tamamen farklı biri. Mira’nın Orkun Civaner’le evlenip daha da zengin bir hayata adım atması, en büyük arzusu. Yaman’ın yan evde yaşamaya başlamasıyla en büyük düşmanı Yaman olacaktır.

Sude’nin birbirinden şık kıyafetleri , takıları, saç modeli ve makyajını sizlerde merak ediyorsanız Sude’nin en güzel resimlerini sizin için galerimizde bir araya getirdim.

Sude’nin Kıyafetleri, Takıları ve Resimleri:

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.