Medcezir Mira’nın Kınalığı


Medcezir 75. bölüm kına kıyafetleri Mira'nın kınası

Medcezir 75. bölüm kına kıyafetleri Mira’nın kınası

Medcezir 75. bölüm Yaman ve Mira düğünü ile birlikte çok güzel anlar yaşayacağız. Öncelikle Yaman ve Mira düğün hazırlıkları son hızı ile devam ederken ,Mira kına gecesi ile birlikte düğün başlıyor. Mira’nın kına gecesi kıyafetleri göz kamaştırıyor ve Mira ve arkadaşları eğlenirken, Yaman ise erkek arkadaşları ile eğleniyor.

Medcezir Mira kınalığı muhteşem görünen kaftanlı takımdan oluşuyor. Mira lacivert beyaz kınalığı ile çok güzel görünüyor ve hayranları bir kez daha Serenay Sarıkaya’ya hayran kalacaklar. Beyaz dantel elbisenin üzerine lacivert işlemeli kaftan ve şık ve gösterişli kolyesini kına tacı ile tamamlayan Mira kınalığı kınası olacak genç hanımlara ilham verecek.

Mira kınasında Medcezir kızları da Mira kadar güzel görünüyorlar. Medcezir kına kıyafetleri arasında Eylül koyu pembe elbisesi ile görünürken,Beren çiçekli elbise giyiyor. Tuğçe ise siyah etek ve beyaz bluz tercih ediyor. Sude ise kızının kınasında siyah straplez uzun elbise tercih ediyor. Mira’nın kınalığı ve kına kıyafetleri galerimizde detayları ile birlikte sizleri bekliyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.