Medcezir Final Kıyafetleri


Medcezir 77. bölüm kıyafetleri

Medcezir 77. bölüm kıyafetleri

Medcezir 12 Haziran Cuma akşamı ekranlarına 77. bölümü ile veda edecek. pek çok izleyicisini vedası ile üzen medcezir final bakalım neler olacak? Medcezir 77. bölüm veda fragmanında Yaman ve Mira hüzün içindeler. mira ameliyattan çıkacak mı?Mira iyileşecek mi ? Gibi sorular kafalarda dönüp dururken birde polisler arasında üstü başı kan içinde olan Selim var. Selim niye bu halde? sorusu ise en çok merak edilen konu. Medcezir final bölümünde neler olacağını merakla beklerken Medcezir 77. bölüm final kıyafetleri ile sizleri yazımızda buluşturmak istedim.

Medcezir 77. bölüm fragmanında Yaman ve Mira birlikte şarkı söylüyorlar. Mira’nın üzerinde bulunan şortlu siyah tulumu ve tulumu kombinlediği takıları çok beğenilecek olan kıyafetlerden birisi. Ayrıca  aynı sahnede Yaman’ın giydiği mavi gömlek çok şık görünüyor.Bir de Mira’nın Yaman ile konuşurken giydiği beyaz bluz ve kot şort kombini var ki sezonun trendlerini yansıtıyor.

Medcezir 77. bölüm kıyafetleri pek çok kişinin yakından takip edeceği şıklıkta olacaktır diye düşünüyoruz. Medcezir final kıyafetleri şık görünümleri ile dikkat çekerken Medcezir final heyecanlı anları ile 12 Haziran Cuma akşamı bizleri ekranlara bekliyor. Bizlerde Medcezir final kıyafetlerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. bizi takip edin.

12 Haziran Medcezir Final Kıyafetleri:


1 Cevap

  1. zeynep dedi ki:

    onlar cok guzeller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.