Medcezir Eylül Kıyafetleri

Medcezir dizisi Eylül'ün kıyafetleri

Medcezir dizisi Eylül’ün kıyafetleri

Medcezir dizisi gerek oyuncu kadrosu gerek ise konusu ve dizi oyuncularının dizi boyunca giydikleri kıyafetler açısından olsun oldukça dikkat çekiyor.Medcezişr dizisi oyuncularından Hazar Ergüçlü ise dizide Eylül karekterini canlandırıyor.

Eylül Mira’nın en yakın arkadaşı ve ailesinin imkanlarından yararlanarak eğlenen kafasına bir şeyi takmayan eğlenmeyi seven bir kız. Deli gibi aşık olmak istese de iyi bir ilişkisi yok ve Mert’in kendine çocukluğundan beri aşık olduğunu bilmiyor. şimdilerde ise Yaman ile çıkmaya çalışıyorsa da yaman tarafından ret edildi.

Hazar Ergüçlü Medcezir dizisinden önce Kuzey Güney dizisinde Simay karekterini canlandırmıştı.

Eylül Buluter Medcezir dizisinde canlı ve neşeli tavırlarını rahat ve şık kıyafetleri ile tamamlıyor. Özel zamanlarda genellikle sırt dekolteli şık elbiseleri tercih eden Eylül günlük şıklıkta ise rahat kıyafetleri , şort ,pantolon bluz, gömlek ve tişörtleri tercih ediyor.

Medcezir dizisinde Eylül’ün kıyafetlerini , takılarını ,saç modelini ve makyajını beğeniyorsanız , sizin için galerimizde bir araya getirdiğim Eylül resimlerini çok beğeneceksiniz.

Eylül Kıyafetleri ve Takıları Foto Galeri:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.