Medcezir Ender Kıyafetleri

Medcezir dizisi Ender Serez resimleri

Medcezir dizisi Ender Serez resimleri

Star TV ekranlarında Cuma akşamları ekrana gelen ve hergeçen gün seyirci kitlesini arttıran ve izleyenler tarafından sevilen Medcezir dizisinde özellikle bayan oyuncuların kıyafetleri dikkat çekiyor. Mine Tugay‘ın canlandırdığı Ender Serez ise zarif tavırları ve bakımlı ve şık görünümü ile en çok beğenilen karakterler arasında yer alıyor.

Mine Tugay’ın canlandırdığı  Ender Serez; ünlü iş adamı Asım Şekip Kaya’nın herkesin deyimiyle Bay AŞK’ın kızı olan  başarılı bir mimardır. Üniversitedeyken Selim’e aşık olur, bugüne kadar tek gücü para zanneden Ender, Selimin “fakir karizmasından”  etkilenir ve tanışmalarından kısa bir süre sonra, babası Bay AŞK’ın müthiş öfkesine rağmen evlenir, evlendikten kısa bir süre sonra da okumaya devam ederken oğlu Mert dünyaya gelir. Mert’in (yani veliahtın) doğumuyla Baba Asım Şekip Kaya,  kızıyla barışmak için damadı Selim’e bile katlanmak zorunda kalır. Selimle aralarında süren soğuk savaş, Yaman’ın hayatlarına girmesiyle bir hayli ısınacaktır.

Ender Hanım’ın ağırbaşlı tavırları ve ailesine olan düşkünlüğünün yanında şık kıyafet kombinleri ve davetlerde ya da organizasyonlarda giydiği şık elbiseler ile dikkatleri üzerine çekiyor. Sizlerde Ender Serez’in kıyafetlerini, takılarını, saçlarını ve makyajını beğeniyorsanız galerimizde bulunan resimleri incelemelisiniz.

Ender Serez Kıyafetleri, Takıları ve Resimleri:

1 Cevap

  1. ZEYNEP dedi ki:

    COOK GUZALDI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.