Medcezir Düğün Kıyafetleri


Medcezir  düğün kıyafetleri

Medcezir düğün kıyafetleri

Medcezir 75. bölümde Yaman ve Mira evleniyorlar. Medcezir düğünü sahil düğünü olarak yapılan düğünde gelin güzelliği, damat şıklığı ve konuklar ise şık ve güzel olmaları ile beğenileri topluyor.

Medcezir düğün kıyafetleri Mira gelinliği dantel,balık etek formunda ve derin göğüs dekolteli modeli ve uzun inci kolyesi,inci küpesi ve örgü saçları ile romantik görünüyor.Yaman damatlık olarak lacivert siyah smokin ve beyaz gömlek ile çok yakışıklı görünüyor.

Medcezir düğün kıyafetleri arasında Eylül’ün püsküllü bej elbisesi çok şık ve zarif görünürken,Mert mavi ceket,mavi gömlek ve siyah pantolon takımı ile beğenileri topluyorlar.

Medcezir Yaman Mira düğün kıyafetleri arasında Sude’nin siyah straplez uzun elbisesi ve saç aksesuarı çıok güzel görünürken ; Beren ise yaşına uygun çiçekli önü kısa arkası uzun kabarık çiçekli elbisesi ile çok hoş görünüyor.

Medcezir düğün kıyafetleri artasında Sedef’in uzun mor elbisesi ile zarif görünümü çok hoş ve tabi ki Selim  kıyafeti ile çok şık.Selim spor lacivert takımı ile beğenilecek. Medcezir düğün elbiseleri ve markaları galerimizde.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.