Medcezir 76. Bölüm Kıyafetleri


Medcezir 76. bölüm kıyafetleri dizi kıyafteleri

Medcezir 76. bölüm kıyafetleri dizi kıyafetleri

Medcezir 76. bölüm konuğu olarak Kenan Doğulu Medcezir dizisinde yer alacak.Yaman ve Mira’nın düğününe katılacak olan Kenan Doğulu konseri ile hem Medcezir kahramanları ,hem de biz izleyiciler çok eğleneceğiz. Medcezir 76. bölüm Mira ve Yaman balayı sahneleri ile romantik anlar yaşayacağız,Mira ve Yaman’a Sedef’in düğün hediyesi ile mutlu çiftimizin hiç unutamayacağı anıları olacak.

Medcezir 76. bölüm kıyafetleri yine çok konuşulacak ve çok beğenilecek. Medcezir 76. bölümde Mira uzun gelinliğini kısa dantel bir gelinlik ile değiştirecek. Beyaz dantel gelinlik elbise ile çok hoş görünen Mira bölüm boyunca şıklığını koruyacak.Mira tatil kıyafetleri ile sezonun tatil modasına yön verecek. Sadece Mira değil Yaman kıyafetleri de sezona yön verecek olan kıyafetler arasında yer alıyor.

Medcezir kıyafetleri her zaman olduğu gibi bu hafta da en çok aranan dizi kıyafetleri arasında ilk sırada yer almaya devam edecek. Medcezir 76. bölüm kıyafetleri arasında yer alan Sude’nin  desenli elbisesi ise sezonun trendlerini yansıtacak. Medcezir 76. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenler galerimizi ziyaret etmelisiniz.

Medcezir 5 Haziran Kıyafetleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.