Medcezir 75. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Medcezir 75. bölüm kıyafetleri

Medcezir 75. bölüm kıyafetleri

Medcezir heyecanlı ve eğlenceli dakikaları yaşatacağı bir  bölüm ile 29 Mayıs Cuma akşamı bizlerle buluşacak. Medcezir 75. bölüm Yaman ve Mira düğün hazırlıklarına hız veriyorlar ve kına gecesi düzenleniyor. Mira ve arkadaşları kına hazırlıklarından sonra kına gecesi yapıyorlar. Mira’nın bindallısı ve kırmızı duvağı ise dikkatleri çekerken Yaman ise erkek arkadaşları ile birlikte eğleniyor.

Medcezir kıyafetleri arasında her zaman en çok dikkat çeken Mira kıyafetleri bu hafta da tüm dikkatleri çekerek beğenileri toplayacak. mira 75. bölüm kıyafetleri arasında şort kombinleri sezonun trendini yansıtırken desenli şort tulum kombini en çok dikkat çekecek olanlardan birisi. Ayrıva yaman ile bisikletle olacağı sahnede ki şort ve kimono kombinide beğenileri toplayacaktır.

Medcezir 75. bölüm kıyafetleri arasında stili ile her zaman fark oluşturan Sedef desenli elbisesi var. sedef kıyafetleri bu hafta da hanımların beğenisini kazanacak.Ayrıca Sude sarı elbisesi ve kınada giydiği Sude’nin siyah elbisesi de çok beğenilecek.

Medcezir 75. bölüm Eylül kıyafetleri arasında desenli etek,ekru bluz ,mor çanta ve açık pembe kolye kombini çok şık.Eda ise sezonun trendi desenli şortu ve sarı bluzu ile beğenileri toplayacak isismlerden birisi.

Medcezir 75. bölüm dizi kıyafetleri arasında Yaman  kıyafetleri de beğenileri toplayacaktır. Bununla beraber Mert kıyafetleri de her zaman ki Mert stili ile dikkatle takip edilecektir. Medcezir 75. bölüm kıyafteleri ve Medcezir kına kıyafetleri sizlerle galerimizde buluşuyor

Medcezir 75. bölüm Kıyafetleri ve Markaları:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.