Medcezir 73.Bölüm Dizi Kıyafetleri


Medcezir gelinlikleri

Medcezir gelinlikleri

Medcezir 73. bölümde Mira ve Yaman düğün hazırlıklarına başlıyorlar ve Mira gelinlik provasına arkadaşları ile birlikte gidiyor ve tüm Medcezir kızları gelinlik deniyor. Kısacası bu hafta Medcezir gelinlik defilesi gibi geçecek sahnelerle dolu olacak ve sezonda düğün yapacak genç hanımlar bu sahneleri ve gelinlik modellerini kaaçırmamalılar. Medcezir  73. bölüm kıyafetleri Mira gelinliği dışında şık kombinler ve elbiselerle dikkat çekecek.

Medcezir dizisponsorları dizi kıyafetleri arasında en çok merak edilen ve aranılan konular arasında yer alıyor. Medcezir kıyafetleri ve markaları her hafta merak ve ilgi ile takip ediliyor. Medcezir Mira kıyafetleri ise genç hanımların dikkatinden kaçmıyor. Güzelliğini ve şıklığını zarif görünümü ile Mira kombinleri ile beğenileri toplamaya devam ediyor.

Medcezir 73. bölüm kıyafetleri arasında Sedef elbisesi ve Eylül kıyafetleri dikkat çekiyor. Ayrıca Yaman deri ceket modelleri, Mert gömleği ve tişörtleri ile beğenilmeye devam ediyor. Sizlerde Medcezir 73. bölüm kıyafetleri ve markaları neler merak mı ediyorsunuz? O halde galerimizi ziyaret etmelisiniz.

15 Mayıs Medcezir 73. Bölüm Kıyafetleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.