Medcezir 49. Bölüm Kıyafetleri


Medcezir 49.bölümde giyilenler
Medcezir 49.bölümde giyilenler

Ekranların fenomen dizilerinden olan Medcezir dizisi kıyafetleri ile de merakla beklenen dizilerden bir tanesi. Her bölüm dizi kahramanlarının giyecekleri kıyafetler ve ayakkabılar ve de takacakları takılar büyük bir merakla bekleniyor. Medcezir 49. bölüm kıyafetleri ve dizi modası takipçileri için Medcezir 49. bölüm markaları yazımızda sizlerle buluşuyor.

Medcezir 49. bölümde en çok dikkat çeken kombinlerden birsi Mira’nın kombini oldu.Mira’nın önden düğmeli mini etek,uzun siyah çizme,beyaz bluz ve siyah kenarları ve kol ağızlarında şal deseni bulanan hırka ile yaptığı kombin  iken bir diğer kombin ise Eylül ‘ün uzun sarı kaban,siyah gri desenli elbise ve gri çizgili çanta kombini oldu. Ayrıca Eylül’ün mavi mini etek,beyaz bluz ve siyah mont ve vizon botlarla yaptığı kombin de çok şık.Birde Sedef’in deri pantolon ve parlak kazak kombini dikkat çekiyor.

Medcezir 49. bölümde erkek kahramanlarımızdan Mert siyah önü desenli bir kazak ve siyah pantolonu turuncu saati ile renklendiriyor.Yaman ise siyah kazak ve kot pantolon ile stilinden ödün vermiyor.Sizlerde Medcezir 49. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili bilgi almak istiyorsanız bizi takip etmeye devam etmelisiniz.

Medcezir 49. Bölüm Kıyafet Markaları:

Medcezir Mira’nın mini siyah düğmeli eteği Topshop.

Medcezir Mira’nın siyah renkli işlemeli kimonosu/hırkası H&M.

Medcezir Mira’nın siyah sarmal yüzüğü Layers By Dilara.

Medcezir Mira’nın deri detaylı beyaz lacivert montu Twist.

Medcezir Mira’nın gri kazağı Max&Co.

Medcezir Mira’nın beyaz bluzu H&M.

Medcezir Eylül’ün mavi mini eteği H&M.

Medcezir Eylül’ün sarı kabanı Twist.

Medcezir Eylül’ün siyah montu Twist.

Medcezir Eylül’ün beyaz/gri çizgili çantası Bao Bao Issey Miyake marka.

Medcezir Eylül’ün siyah desenli elbisesi Oopscool.

Medcezir Yaman’ın siyah örgü kazağı Scotch & Soda.

Medcezir Yaman’ın gri kazağı Diesel.

Medcezir Sedef’in parlak kazağı LioJu.

Medcezir Sedef’in bilekliği Meltem Tahrancı.

Medcezir Tuğçe’nin küpesi Bendis.

Medcezir Mert’in önü desenli kazağı F&F.

Medcezir Mert’in siyah pantolonu Ramsey.

49. Bölüm Medcezir Kıyafetleri:

Medcezir 49.bölüm Eylül'ün sarı kabanı,siyah beyaz elbisesi,gri çizgili çantası ve yüzüğü Medcezir 49.bölüm Yaman'ın siyah kazağı ve siyah pantolonu Medcezir 49.bölüm Mert'in desenli siyah kazağı,pantolonu ,turuncu saati ve Eda'nın siyah peplum kazağı Medcezir 49.bölüm Yaman'ın gri kazağı ve siyah pantolonu Medcezir 49.bölüm Mira'nın krem bluzu,şal desenli hırkası ,siyah uzun çizmesi,çantası,düğmeli siyah mini eteği ve siyah yüzükleri Medcezir 49.bölümOrkun'un siyah deri montu,beyaz sporları,kazağı ve jean pantolonu Medcezir 49.bölüm Mira'nın gri-beyaz mini elbisesi,lacivert gri montu,ayakkabıları Medcezir 49.bölüm Mira'nın gri kazağı,siyah pantolonu,spor ayakkabıları ve  Yaman'ın gri kazağı Medcezir 49.bölüm Sedef'in deri pantolonu,parlak kazağı ve bilekliği Medcezir 49.bölüm Eylül'ün mavi eteği,beyaz kazağı,montu ,kolyesi ve vizon botları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.