Medcezir 28. Bölüm Kıyafetleri

Medcezir 28. bölümde giyilen kıyafetler

Medcezir 28. bölümde giyilen kıyafetler

Ekranların en sevilen ve en çok izlenen  fenomen dizilerinden olan Medcezir  dizisinde heyecan her geçen gün değişirken 27. bölümde Reyhan Arsen ile Bay Aşk lakaplı Asım Şekipkaya’nın kızlarının ortaya çıkması  ile olaylar farklı bir hal almaya başladı. Reyhan Arsen’in kızı Ada diziye girdiği andan itibaren dikkatleri çekmeyi başardı. Medcezir dizisinde Ada karekterini Özge Gürel canlandırıyor. Ada diziye adım attığı anda  kıyafetleri ve aksesuarları merak edilen kahramanlar arasına girmeyi başardı.

Medcezir 28. bölüm kıyafetleri ise şimdiden sosyal medyanın en çok araştırılan konuları arasında yer alıyor. Özellikle Mira’nın yaman, Mert ve Eylül ile Yaman’ın odasının önünde otururken giydiği deri pantolon ve kısa bluzu  en çok merak edilen kıyafetler arasında yer alıyor. Ayrıca Eylül’ün montu,pantolonu, ayakkabısı ve çantası da merak edilenler arasında yer alıyor.Erkek kahramanlarımızdan Yaman ,Mert ve Orkun kıyafetleri de bu haftaya damgasını vuracaklar.

Medcezir 28. bölümde giyilen kıyafetler, takılan takılar ve kullanılan aksesuarları sizler için galerimizde bir araya getirdim.Sizler bu resimlerden kıyafetleri yakından inceleyebilirsiniz.

Medcezir dizisinde restoranın açılışında Yaman ile Mira’nın şarkı söylediği sahnede Mira’nın giydiği siyah tulum çok dikkat çeken kıyafetler arasında yer almıştı. Mira’nın siyah tulumu Özlem Kaya tasarımı. Aynı sahnede Yaman’ın  gitar çalarken giydiği swette beğenileri topladı. Yaman’ın  tişörtü Topmen.

28. Bölüm Medcezir Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.