Medcezir 24. Bölüm Kıyafetleri


24. bölüm Medcezir kıyafetleri

24. bölüm Medcezir kıyafetleri

Medcezir 24. bölüm heyecanlı, duygusal anları ile geride kalırken dizi izleyicileri karekterlerimizin kıyafetlerini ve takılarını merak etmeye başladılar. 24. bölümde özellikle Mira’nın giydiği gri siyah batik desenli mont çok beğenildi Mira’nın montunun markası Scotch & Soda. Ayrıca Mira Serezler’in evindeki akşam yemeğinde mavi çizgili yeşil b bluzu ve çivili küpeleri ile katılıyor. Bu bluz da en çok beğenilenler arasında yer alıyor. Mira’nın bluzu ise Topshop,çivili küpeleri Bendis takı.

Sude Sedef ve Faruk’u zora sokmak için elinden geleni yapıyor . Tüm bu işlerle uğraşırken güçlü görüntüsünden ve şıklığından ödün vermiyor. Sude’nin bu bölümde en çok beğenilen aksesuarı Faruk ve Mira ile tartışırken taktığı altın sarısı kolyesi ve Sude’nin kolyesinin markası  Bendis.

Sedef ise bu bölümde tam anlamıyla savaşıyor. Babası ve Sude tarafından zor durumda bırakılan Sedef yine şık kombini ile izleyenlerden tam not aldı. Sedef’in beyaz montu Ayşen Armağan A² tasarımı,ayakkabıları İnci,çantası Furla ve mavi beyaz bluzu Noi Triko.

Eylül ise 24. bölümde yine sezonun trendi midi eteği tercih etmiş.Medcezir 24. bölüm Eylül’ün lacivert bluzu ile kombinlediği krem eteği ve pudra rengi ekose kabanı Topshop marka.

Medcezir 24. bölümde giyilen tüm kıyafetler ve takılan takıların hepsini galerimizde görebilir ve yakından inceleyebilirsiniz. Medcezir 24. bölüm kıyafetleri ve Medcezir 24. bölüm kıyafet markaları sizler için galerimizde.

Medcezir 24. Bölüm Kıyafetleri ve Markaları:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.