Medcezir 11.Bölüm Kıyafetleri


11. bölüm Medcezir kıyafetleri

11. bölüm Medcezir kıyafetleri

Medcezir dizisi konusu ve oyuncu kadrosunun dışında dizide giyilen kıyafetleri ile de dikkatleri çekiyor. Birbirinden şık kıyafetler giyen bayan oyuncuların aynında erkek oyuncuların giydiği kıyafetlerde dikkatlerden kaçmıyor.

Medcezir dizisinin 11. bölümünün fragmanlarının yanınlanması ile birlikte Mira’nın kıyafetleri ilgileri çekti. Özellikle Mira’nın Tan’ın evinde kendi yapbozunu bulduğu sahnede giydiği yırtmaçlı elbisesi ve kısa ceketi çok dikkat çekti.

Medcezir dizisinin 10. bölümün sonunda stil gecesi düzenlenmişti ve stil gecesini 11. bölümde göreceğiz ve pek çok şık elbise modelini göreceğimize eminim . Bunlardan en şık olanlardan bir tanesi Ender’in mavi elbisesi, bir diğeri ise Sude’nin siyah elbisesi olacak. Tabi ki Mira’nın beyaz pantolonlu kıyafetini söylemeye bile gerek duymuyorum.

Medcezir dizisinde  Eylül 10. bölüm sonunda Mert’in stiliniden dolayı tişört ,jean pantolon ve ceket ile geceye katılmaya karar vermişti ve stil gecesine  mavi tişört ve ceketi ile geceye katılacak.

Medcezir dizisinde giyilen birbirinden şık kıyafetleri sizlerle galerimizde paylaşıyorum. Sizler bu kıyafetleri galerimizde görebilirsiniz.

Medcezir 11.Bölüm Kıyafet  Görselleri:

katılacak.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.