Marsala Rengi Kıyafetler


Trend Renk Marsala Kıyafetler

Trend Renk Marsala Kıyafetler

Sezona damgasını vuracak kadınların ise daha şimdiden gönlünü kazanan sadece kıyafetlerde değil, aksesuarlarda,makyajda  ya da ev dekorasyonunda da kullanılan renk Marsala ,Pantone Renk Enstitüsü tarafından 2015 yılının en moda rengi olarak açıklandı.

Marsala rengi kızıl ile toprak renginin karışımı bir renk. İsmi İtalyanın Sicilya adasının bulunan bir kasabadan geliyor. Üretilen şarabın renginden geliyor bu isim.Bu yüzden Marsal Şarap kırmızısı olarakta yer alan bir renk. Marsala renginin güzel tonunun zihni , vücudu ve ruhu zenginleştirdiği de söyleniyor.

Marsala rengi kıyafetlerinizle sade kombinler yapmak istiyorsanız kullandığınız parçaları siyah, lacivert,bej ve hardal rengi ile kombinlemelisiniz. daha çarpıcı bir görünüm için ise marsalayı dudaklarınızda kullanabilirsiniz. Marsala beyaz renk ile kombnilendiğinde ise ben buradayım diyen renklerden birisi.Marsala rengi bana uygun mu diye düşünenelerdenseniz öncelikle desenli olan marsala kıyafetleri tercih edebilirsiniz.

Marsala pek çok modacının ve markanın  koleksiyonunda yer alan renklerin başında gelirken hanımlar kıyafet kadar makyaj ve aksesuarlarda da marsal şarap kırmızısını tercih ediyorlar.

Marsala kıyafetler, marsala ayakkabılar,marsala rengi çantalar ,marsala rengi makyaj ürünleri ve marsala rengi akseuarlar merak edenler için en güzel görünümleri ile galerimizde sizleri bekliyor.Biraz bordo, biraz mürdüm,biraz kahve tonlarını içeren bu renk ile şahne kombinler yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.